•      021-22919007 
  •      021-22919008
  •     info@entekhabcorp.com
4.jpg

آموزش تخصصی و فوق تخصصی

آموزش تخصصی و فوق تخصصی در حوزه فناوی اطلاعات و ارتباطات 

امروزه صنعت ITC نه تنها در درون کلیه سازمان های خرد و کلان مستقر شده بلکه به درون خانه های شهروندان نیز نفوذ کرده است.

این گستردگی روز افزون، می طلبد تا نگاهی تخصصی تر به این حوزه صورت گرفته و روی ظرفیت ها و مزیت های آن، مطالعات بیشتری انجام گیرد.

یکی از مهمترین مزیت های این بازار، چه در ایران و چه در سایر کشور های جهان، امکان ایجاد تجارتی بزرگ با سرمایه ای اندک است. در نگاهی گذرا به ده شرکت پر درآمد دنیا در سال گذشته، شش شرکت در حوزه IT فعال بوده و گران ترین برند های دنیا را تشکیل می دهند.

مهمترین نیاز ایجاد این بازار، تخصص و خلاقیت است.

شرکت ارتباط گستر نوین راصد، با تجربه ای نو در آموزش، جهت توانمندسازی فارغ التحصیلان کلیه واحدهای دانشگاهی و تربیت نیروی متخصص با قابلیت امکان ایجاد ظرفیت لازم جهت اشتغال، با بهره گیری و استفاده از آخرین نسل تجهیزات شرکت‏های Cisco ،HP و EMC، و در کنار هیئت علمی متخصص و دارای تجربه اجرایی در طراحی و نگهداری سرویس های اجرایی و نیز دارای سابقه برگزاری دوره های آموزشی با سطح رضایت‏مندی بالای دانشجویان، اقدام به راه اندازی تخصصی ترین و منحصر به فرد ترین لابراتوار آموزشی و برگزاری دوره‏های تخصصی و فوق تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات از قبیل دوره های شبکه، امنیت، مجازی سازی، طراحی وب، برنامه نویسی، دیتابیس، سیستم های عامل مایکروسافت و متن باز، از پایه تا پیشرفته نموده است.