و با‏هدف پاسخگویی بهتر به مشتریان حقیقی و حقوقی، و در راستای اجرا و پشتیبانی پروژه های مبتنی بر شبکه و نیز ارایه راهکارهای جامع در انتقال و نگهداری اطلاعات، سبب تاسیس شرکت مهندسی ارتباط گستر انتخاب گردید.
این شرکت با ارایه خدمات فوق تخصصی در زمینه تکنولوژی‏های نو در حوزه فناوری اطلاعات و نیز راه اندازی و تجهیز منحصر به فرد ترین لابراتوار آموزشی با بروزترین تجهیزات شرکت های Cisco ، HP و EMC در کنار اساتید متخصص و با تجربه، به منظور “افزایش هرچه بیشتر بهره وری آموزش های تئوری و عملی” و نیز در اختیار گذاشتن لابراتوار به منظور اجرای سناریو های سازمانی، به عنوان شرکتی پیشرو در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات شناخته شد.
شرکت ارتباط گستر با داشتن ساختار علمی، تخصصی و مالی توانمند و با بکارگیری تکنولوژی های کاربردی روز، ضمن کسب اعتماد و اطمینان شرکت های معتبر بین المللی در زمینه نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش برند های معتبر، توانسته است در سطح کشور ایران نیز، اقدام به مشاوره، طراحی و پیاده سازی پروژه های خاص و نیز تامین کالا در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات نماید.
با اتکا به پشتوانه قوی مدیریتی و تخصصی خود، توانستیم در زمینه‏های مشاوره، طراحی، نظارت، پیاده سازی، راه اندازی، آموزش، پشتیبانی، بهینه سازی و نیز تامین کلیه تجهیزات پسیو و اکتیو پروژه های فناوری‏اطلاعات و ارتباطات، در بالاترین سطح استاندارد، فعالیت نماییم.
احترام و پاسخگویی به مشتریان، ارج نهادن به منابع انسانی سازمان، امانتداری، توجه به کیفیت، رعایت اخلاق حرفه ای در کسب و کار و حفظ سرمایه های ملی از طریق استفاده حداکثری از تجهیزات، از مهمترین ارزش های سازمانی شرکت ارتباط گستر انتخاب می‏باشد.